Rajoni

VIDEO/ Makina përfundon nën gomat e kamionit, e godet fuqishëm dhe e hedh 20 m thellësi në humnerë, humb jetën shoferi hungarez

Nga përplasja e fuqishme kamioni ka rënë 20 metra thellësi në anë të autostradës duke i marrë jetën shoferit 53-vjeçar.
Featured image of article: VIDEO/ Makina përfundon nën gomat e kamionit, e godet fuqishëm dhe e hedh 20 m thellësi në humnerë, humb jetën shoferi hungarez Pamje nga aksidenti

SLLOVENI- Aksidentet automobilistike janë gjithmonë të rëndë e herë herë edhe tragjik për fatin e keq. Së fundmi ka qenë kompania sllovene e autostradave ‘Dars’ e cila ka bërë publike pamjet e rënda të aksidentit  ku mbeti i vdekur shoferi 53-vjeçar nga hungaria.

Në pamjet e publikuara nga Dars, shihet qartë sesi një makinë humb kontrollin në mes të autostradës dhe për pasojë godet  një kamion duke e shtyrë e  hedhur më pas në humnerë.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

Nga përplasja e fuqishme kamioni ka rënë 20 metra thellësi në anë të autostradës duke i marrë jetën shoferit 53-vjeçar.

A.C/Dosja.al

Shto Koment