Virale

VIDEO/ Lleshaj i ka punët keq me teknogjinë… kërkon ndihmë nga drejtorët e policisë: Unë e mbylla këtë kamerën…(Ministri vazhdonte LIVE edhe off record)

Ministri afroi dorën tek kamera për t’a mbyllur bisedën, por nuk ia doli.

TIRANE- Ministri i Punëve të Brendshme Sandër Lleshaj, u gjend i papërgatitur eksa njoftoi përfundimin e diskutimit publik me drejtorët e Policisë dhe do të kalonte në një bisedë të mbyllur me ta. “Mirë unë këtu do të bëj një pauzë për të mbyllur pjesën publike të diskutimit dhe do të vazhdoj me një fazë që ka të bëjë me diskutimin e brendshëm. Faleminderit”,-tha Lleshaj.

Në këtë moment afroi dorën tek kamera për t’a mbyllur bisedën, por nuk ia doli.

“Unë e mbylla në fakt këtë…”,-tha Lleshaj. (Zhurmë zzz), por në fakt imazhi vazhdonte të shfaqej. 

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

(F.g/dosja.al)

Shto Koment