Aktualitet

Tirana feston Natën e Bardhë, por brenda rregullave. Ja këngëtarët që do dhurojnë emocione

Por këtë herë publiku do ta shijojë nga shtëpia koncertin nga këngëtarët e preferuar, si Dafina Zeqiri, Soni Malaj, M. Elvis, Kastro Zizo, Ëest Side Family dhe Stine me hitet e tyre.
Featured image of article: Tirana feston Natën e Bardhë, por brenda rregullave. Ja këngëtarët që do dhurojnë emocione Soni Malaj ne Nata e Bardhe

TIRANE- “Nata e Bardhë”, e cila tashmë është bërë traditë për kryeqytetasit, nuk mungon as këtë vit. Pavarësisht pandemisë, Bashkia Tiranë ka menduar që të sjellë një koncert, por sigurisht duke respektuar të gjithë rregullat e vendosura për shkak të Covid 19.

Por këtë herë publiku do ta shijojë nga shtëpia koncertin nga këngëtarët e preferuar, si Dafina Zeqiri, Soni Malaj, M. Elvis, Kastro Zizo, West Side Family dhe Stine me hitet e tyre.

Koncerti ka nisur në orën 18:00 dhe do të përfundojë në orën 20:00, po transmetohet Live në Facebook-un si dhe në kanalin Youtube të kryetarit të Bashkisë së Tiranës, Erion Veliaj.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

Kështu që shijoni një Natë të Bardhë ndryshe, por me plot emocione të veçanta këtë vit.

(f.g/dosja.al)

Shto Koment