Sport

VIDEO: Lëvizja e Zlatanit në stërvitje është thjesht spektakolare!

Pasi kontrollon topin me gjoks, Zlatan përkulet me klas dhe tregon një teknikë të jashtëzakonshme, ashtu si edhe elasticitet
Featured image of article: VIDEO: Lëvizja e Zlatanit në stërvitje është thjesht spektakolare! Zlatan Ibrahimovic

Si të bësh një video virale? Transfero sulmuesin Zlatan Ibrahimovic dhe thjesht lëre të stërvitet me shokët e tij të skuadrës.

Sot suedezi është 38 vjeç, por mosha e tij nuk tregon asgjë. Shihni videon e mëposhtme nga stërvitja e fundit e Milanit, ku ai bën një veprim spektakolar.

Pasi kontrollon topin me gjoks, Zlatan përkulet me klas dhe tregon një teknikë të jashtëzakonshme, ashtu si edhe elasticitet.

M.P. / Dosja.al

Shto Koment