Showbiz

(VIDEO) Ledina Çelo kap ‘mat’ burrin në zyrën e tij

Ledina Çelo i ka shkuar fshehurazi në zyrë bashkëshortit, dhe ai po dëgjonte këngën e saj të preferuar.
Featured image of article: (VIDEO) Ledina Çelo kap ‘mat’ burrin në zyrën e tij Këngëtarja, Ledina Çelo me bashkëshortin.

GJERMANI– Këngëtarja, Ledina Çelo ndan shpesh momente familjare, por kryesisht me fëmijët e saj. Kësaj radhe ka zgjedhur t’i bëjë një surprizë bashkëshortit, duke i shkuar fshehurazi në zyrë. Por, nuk zbuloi gjëra të pakndshme, jo!

Bashkëshorti i saj po rrinte para kompjuterit duke dëgjuar këngën e preferuar të Ledinës.

“Ai momenti kur i shkon burrit fshehurazi në zyrë…, dhe dëgjon këngët tënde të preferuar”, – shkruan Ledina Çelo mbi videon e postuar në InstaStory.

Këngëtarja jeton prej vitesh në Gjermani, bashkë me familjen e saj dhe po jeton një jetë të lumtur!     

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

Videot e postuara nga këngëtarja:

Vazhdim i filmimit nga Ledina Çelo:

(R.L/Dosja.al)

 

Shto Koment