PolitikeShowbizVirale

VIDEO-LAJM/ Saimir Tahiri ia merr këngës në Baldushk, ish-ministri prezanton pasionin e tij për muzikën, shfaqet i relaksuar dhe larg politikës

Në një video të publikuar nga faqja JOQ në Instagram, Tahiri shihet që këndon.
Featured image of article: VIDEO-LAJM/ Saimir Tahiri ia merr këngës në Baldushk, ish-ministri prezanton pasionin e tij për muzikën, shfaqet i relaksuar dhe larg politikës Saimir Tahiri

TIRANË– Edhe pse jemi prag zgjedhjeve të 25 prillit, ish-ministri Saimir Tahiri që tashmë është i paangazhuar nga ana politike, është shfaqur krejtësisht i relaksuar.

Në një video të publikuar nga faqja JOQ në Instagram, Tahiri shihet që këndon.

 

View this post on Instagram

 

Rezultatet finale të zgjedhjeve në kohë reale dhe të përditësuara nga burimi zyrtar KQZ këtë vit do të mund ti ndiqni në Dosja.al. Kliko për të parë platformën.

A post shared by JOQ Albania (@joqalbania)

Me mikrofon në dorë dhe me një shishe uji që kthen herë pas here, ish-ministri ka prezantuar kështu me publikun pasionin që nuk ia njihnim më parë, atë për muzikën.

(f.m/dosja.al)

Shto Koment