Virale

Video-lajm/ Djali shfaqet krejtësisht nudo në mes të Tiranës

Në të shfaqet një djalë krejtësisht nudo, pranë shatërvanit të Tajvanit në kryeqytet, ku edhe më pas futet për t’u larë.  

TIRANË- Në një video, e cila u bë virale, ka qarkulluar me shpejtësi në rrjetet sociale.

Në të shfaqet një djalë krejtësisht nudo, pranë shatërvanit të Tajvanit në kryeqytet, ku edhe më pas futet për t’u larë.  

Për më tepër ndiqni videon dhe gjykimin bëjeni vet.

(Dosja.al)

Shto Koment