Sport

VIDEO: Kush tha se CR7 nuk shënon me goditje dënimi? Sapo bëri gjuajtjen perfekte

Portugezi theu mallkimin e golave nga goditjet e dënimit me një gjuajtje të përkryer
Featured image of article: VIDEO: Kush tha se CR7 nuk shënon me goditje dënimi? Sapo bëri gjuajtjen perfekte Cristiano Ronaldo

Ka Dybala, por ka edhe Ronaldo! Goleadori i Juventusit nuk mund të mungojë me golat dhe klasin e tij. Sot “viktima” e radhës është Torino, skuadër e cila po humb 3-1 përballë “Zonjës së vjetër” në derbi.

Ronaldo mposhti portierin Sirigu në minutën e 61-të me një goditje dënimi fantastike. Portugezi theu mallkimin e golave nga goditjet e dënimit me një gjuajtje të përkryer. Shijojeni në këtë video!

M.P. / Dosja.al

Shto Koment