Dikur

Video/ Kur Kryemadhi e ‘digjte’ me Fatos Nanon në festën e FRESSH, Meta përpiqet t’u hyjë në mes (Pamjet e rralla)

Në videon e marrë nga arkivat e “TVKlan”, shihet se si kryetarja e LSI-së sot, Monika Kryemadhi, në atë kohë kryetare e FRESSH, kërcen dhe dëfrehet me Fatos Nanon, 

TIRANË– Sot në rubrikën e “Dikur” do të kthehemi 19 vite pas në kohën kur Forumi i Eurosocialistëve festonte 8-vjetorin në Qendrën Kombëtare të Kulturës në Tiranë.

Në videon e marrë nga arkivat e “TVKlan”, shihet se si kryetarja e LSI-së sot, Monika Kryemadhi, në atë kohë kryetare e FRESSH, kërcen dhe dëfrehet me Fatos Nanon, 

Ndërsa përballë tyre ndodhet presidenti i sotëm, në atë kohë kyeministër, Ilir Meta, sigurisht jo me linjat e aktuale, por që herë pas here kthen kokën nga Nano dhe Kryemadhi.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

Në një fraksion të videos, Meta futet mes tyre dhe Nano anohet duke qeshur. Në sfond ka brohorima nga të rinjtë eurosocialistë dhe ritme muzike argëtuese që shoqëronin këto festa.

(f.m/dosja.al)

Shto Koment