Showbiz

“Kur e ke humbur virgjërinë?”, Albana Osmani nuk heziton të përgjigjet: Për kuriozitetin tuaj…kur isha…

VIDEO
Albana Osmani ka dhënë një përgjigje ironike, pas pyetjes që i duket tepër e konsumuar.
Featured image of article: “Kur e ke humbur virgjërinë?”, Albana Osmani nuk heziton të përgjigjet: Për kuriozitetin tuaj…kur isha… Moderatorja, Albana Osmani.

TIRANË– Moderatorja, Albana Osmani ka qenë një ndër personazhet e ftuar në “Prive”, ku ka dhënë disa detaje nga jeta e saj private.

Përveç projekteve në jetën e saj profesionale, moderatorja ka folur edhe për marrëdhëniet me meshkujt, duke treguar se është single, dhe pëlqen shumë të krijojë një familje, kur të vijë i duhuri.

Por, “Prive” në listën e saj të pyetjeve, kishte dhe atë më kuriozen për shqiptarët: “Në çfarë moshe e ke humbur virgjërinë?”

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

Moderatores Albana Osmani, kjo pyetje i duket e rëndomtë, por gjithsesi ka preferuar që t’i përgjigjet kështu: “Virgjërinë…Është një pyetje shumë e konsumuar. Të them të drejtën dhe kur e kam dëgjuar në disa intervista këtë pyetje, kam thënë ‘Boh shumë mentalitet i gabuar, ende bëhet kjo pyetje?’. Për kuriozitetin tuaj, kam qenë 52 vjeç”.

R.L/Dosja.al

Shto Koment