Showbiz

VIDEO/ Kejvina Kthella e pranon publikisht: Më kanë ofruar para në këmbim të seksit, nuk më kanë bërë përshtypje

Modelja u shpreh se ka pasur raste që me anë të personave të tjerë i kanë kërkuar seks në këmbim të lekëve.
Featured image of article: VIDEO/ Kejvina Kthella e pranon publikisht: Më kanë ofruar para në këmbim të seksit, nuk më kanë bërë përshtypje Kejvina Kthella, modele

TIRANË- Modelja Kejvina Kthella ka treguar sot se i kanë ofruar para në këmbim të seksit. Në një intervistë në Top Channel, modelja u shpreh se ka pasur raste që me anë të personave të tjerë i kanë kërkuar seks në këmbim të lekëve.

E pyetur nga moderatorja se si ka reaguar, Kejvina tha se nuk i ka bërë shumë përshtypje dhe thjesht e ka injoruar.

A të kanë ofrtuar para në këmbim të seksit?

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

Të jem e sinqertë, mua drejtëpërdrejtë jo, por nga njerëz të tjerë po dhe më ka ndodhur.

Si ke reaguar, je nga gocat që nuk ta përton në moment?

Jam çik kështu, që nervozohem dhe nuk di çfarë them zakonisht. Me thënë të drejtën nuk më ka bërë shumë përshtypje dhe e kam injoruar.

(A.B. Dosja.al)

Shto Koment