Virale

VIDEO/ Kauza e Astirit ndez temperaturat e çiftit, dalin duke u puthur në ballkonin e hotelit

jo video ka bërë xhiron e rrjetit dhe mesa duket këta qytetarë kanë zhvendosur momentet intime nga krevati, në dritaren e hotelit, për të mos humbur fjalimin e Bashës.
Featured image of article: VIDEO/ Kauza e Astirit ndez temperaturat e çiftit, dalin duke u puthur në ballkonin e hotelit Çifti në ballkon dhe protesta e Astirit

TIRANË- Dy netë më parë kreu i Partisë Demokratike, ka shkuar tek protesta e Unazës së Re, ku ka mbajtur një fjalë të gjatë dhe ka bërë akzua të forta.

Por gjatë fjalës së Bashës, në një hotel aty pranë një çift ka dalë në dritare dhe ka vijuar me puthje. Kjo video ka bërë xhiron e rrjetit dhe mesa duket këta qytetarë kanë zhvendosur momentet intime nga krevati, në dritaren e hotelit, për të mos humbur fjalimin e Bashës.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

Basha vijonte të fliste, ndërsa çifti në katin e dytë të hotelit nuk ka ndaluar në asnjë moment intimitetin e tyre, por nuk kanë humbur asnjë fjalë nga deklarata e Bashës.  Video së pari është publikuar nga Elio Laze e më pas ka bërë xhiron e rrjetit.

(A.B. Dosja.al)

Shto Koment