Showbiz

Video/ “Jeni pi**a kur*ash”, i zhveshur, Stresi pështyn reperët që shajnë në klipe: Nënat e motrat i kanë q* për biznes

Teksa shihet i zhveshur, Arkimed Lushaj bisedon me dikë tjetër aty pranë dhe tregon se po bën një video për Instagram po që s’ka çfarë t’u tregojë njerëzve më asgjë pasi sipas këngëtarit ata e dinë vetë se çfarë janë.
Përditësuar:

TIRANË– Reperi Stresi është nxehur pasditen e sotme me këngëtarët e tjerë dhe u ka dedikuar disa video në Instastory.

Teksa shihet i zhveshur, Arkimed Lushaj bisedon me dikë tjetër aty pranë dhe tregon se po bën një video për Instagram po që s’ka çfarë t’u tregojë njerëzve më asgjë pasi sipas këngëtarit ata e dinë vetë se çfarë janë.

Nga sa kuptohet nga fjalët, Stresi u përgjigjet këngëtarëve të tjerë që ofendojnë nëpër klipe dhe shprehen se ndihen më gangster kur shajnë të tjerët nga pejsëtarët e familjes. Lushaj shton më tej se nuk është aspak dakort që të shahet nëpër klipe dhe të justifikohet me faktin se ‘është thjesht çështje biznesi”.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

Ptu turp e marrë, si u shaka robi për biznes? Shahet tjetri në mes të 3000 njerëzve për biznes nga motrat dhe nënat? Si u shaka për biznes? A jeni në vete apo jo?”- shprehet këngëtari ndërkohë që as vetë nuk është përmbajtur në fjalor.

Jeni ku*va kshu jeni ju! Shkoni q*ni nënat tuaja sepse kshu jeni ju…jeni pi**a….ju q*fsha tan nënat e motrat që keni, ju robq*ra,”– thotë Stresi ndër shumë e shumë të shara të tjera në video.

(f.m/dosja.al)

Shto Koment