Sport

VIDEO/ Javë më parë ra nga kati i gjashtë, Aldo Teqja rikthehet në fushën e blertë, gati për derbin

Kur lojtari ka zbritur në fushë, ka pasur ovacione nga tifozët, të cilët kanë duartrokitur 24-vjeçarin.

TIRANË- Portieri i dytë i Partizanit, Aldo Teqja, është rikthyer sot në fushën e blertë. Teqja është parë sot në fushën “Air Albania”, duke zhvilluar nxehmjen së bashku me shokët e tij të skaudrës.

Kur lojtari ka zbritur në fushë, ka pasur ovacione nga tifozët, të cilët kanë duartrokitur 24-vjeçarin.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

Portieri i Partizanit, mbrëmjen e 5 tetorit shtangu të gjithë, pasi u rrëzua nga kati i gjashtë në pallatin ku banonte në Tiranë. Ai u dërgua menjerhë në spitali dhe për fat të mirë ka lënë pas të gjitha dëmtimin.

(A.B. Dosja.al)

Shto Koment