Sport

VIDEO/ Ja si duken punimet në Arenën Kombëtare nga ajri

FSHF publikon videon ku ku duken punimet në Arenën Kombëtare.
Featured image of article: VIDEO/ Ja si duken punimet në Arenën Kombëtare nga ajri

FSHF ka bërë publike videon ku shihet faza e punimeve të stadiumit “Arena Kombetare”. Duket se gjithçka tashmë ka marrë formë dhe pritet shumë shpejt të jetë gati.

Për më shumë video e më poshtme:

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

Shto Koment