Sport

VIDEO/ Barcelona-Bayern Munich nis flakë, 7 minuta lojë shënohen 2 gola

Në minutën e 3-të Thomas Muller shënoi për Bayernin ndërsa avantazhi i gjermanëve nuk zgjati shumë pasi në minutën e 7-të Alaba shkaktoi autogol
Featured image of article: VIDEO/ Barcelona-Bayern Munich nis flakë, 7 minuta lojë shënohen 2 gola Barcelona-Bayern Munich
Përditësuar:

PORTUGALI-Ka startuar në orën 21:00, kryendeshja që do të përmbyllë edhe çerekfinalet e Ligës së Kampionëve mes Barcelonës dhe Bajernit. Një përballje titanësh, mes 2 skuadrave ndër më të fortat në Europë.

Në minutën e 3-të Thomas Muller shënoi për Bayernin ndërsa avantazhi i gjermanëve nuk zgjati shumë pasi në minutën e 7-të Alaba shkaktoi autogol.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

E.Ç (Dosja.al)

Shto Koment