Showbiz

VIDEO/ I ftuari special në dasmën e Gaz Pajës dhe Ira Seferit, surpriza e vërtetë e çiftit

Mes shumë të ftuarve në dasmën përrallore të Gaz Pajës dhe Ira Seferit, kush ishte i ftuari special i mbrëmjes?
Featured image of article: VIDEO/ I ftuari special në dasmën e Gaz Pajës dhe Ira Seferit, surpriza e vërtetë e çiftit Gaz Paja dhe Ira Seferi.
Përditësuar:

Aktori i njohur i humorit, Gaz Paja ditën e djeshme kurorëzoi dashurinë në martesë me Ira Seferin. (Lexo këtu)

Çifti i tha “po” njëri-tjetrit gjatë ceremonisë që u mbajt në tarracën e Bashkisë së Tiranës, nën praninë e kryebashkiakut Erion Veliaj dhe më pas gjatë mbrëmjes dasma u bë në një nga ambientet më luksoze të kryeqytetit ku ishin të ftuar miqtë, kolegët dhe personat më të afërt të dyshes.

Por, kush ka qenë i ftuari special në dasmën e çiftit të njohur të showbiz-it?

Mes shumë të ftuarve VIP, kolegë, miq dhe të afërm të çiftit, i ftuari special ka qenë pikërisht tenori i mirënjohur shqiptar, Saimir Pirgu i cili me performancën e tij ka mrekulluar gjithë të pranishmit.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

 

Videot janë postuar nga Kejsi Tola, por sigurisht të gjithë e donin një kujtim nga zëri i Saimir Pirgut.

L.K/Dosja.al

Shto Koment