Sport

I dehur, Haaland flaket jashtë nga një disko në Norvegji, sulmuesi i Borussia Dortmund zihet me rojet e sigurisë

VIDEO
Ende nuk dihet saktësisht arsyeja e konfliktit dhe përse është nxjerrë jashtë klubit të natës, por Haland ka kërkuar konfrontimin me rojen e sigurisë
Featured image of article: I dehur, Haaland flaket jashtë nga një disko në Norvegji, sulmuesi i Borussia Dortmund zihet me rojet e sigurisë Erling Haaland

NORVEGJI-Sulmuesi i Borussia Dortmund, Erling Haaland ndodhet në Norvegji për të kaluar disa ditë pushimi, por që nuk po rezultojnë edhe kaq relaks. Të gjitha mediat e kanë publikuar si një skandal të “djalit të mrekullueshëm”, që në video duket se e ka tepruar disi edhe me alkolin.

Ende nuk dihet saktësisht arsyeja e konfliktit dhe përse është nxjerrë jashtë klubit të natës, por Haland ka kërkuar konfrontimin me rojen e sigurisë që guxoi për t’i treguar vendin djaloshit. Menjëherë ndërhyn edhe miqtë e tij që gjendja të mos degradonte më tepër kur dihet impakti që ka Haland në gjithë Europën.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

E.Ç (Dosja.al)

 

Shto Koment