Kuriozitete

VIDEO/ Indiani hedh BMW në lumë, për ditëlindje donte t’i dhuronin një “Jaguar”

Një ngjarje mjaft e çuditshme në Indi, ku një makinë BMW, ka përfunduar në lumë pasi personit të cilit ju dhurua për ditëlindje, nuk i pëlqente një markë e tillë.
Featured image of article: VIDEO/ Indiani hedh BMW në lumë, për ditëlindje donte t’i dhuronin një “Jaguar” BMW-ja në lumë

INDI- Një burri indian mesa duket nuk i paska plëlqyer kaq shumë një makinë BMW, për ditëlidje saqë ka çuditur me gjestin e tij, teksa e  ka hedhur makinën 49,000 dollarëshe në lumë.

Një veprim i tërbuar nga ana e indianit, pasi ai për ditëlindje pëlqente t’i dhuronin një Jaguar dhe jo BMW.
Videoja e postuar në mediat sociale tregon makinën super të shtrenjtë teksa noton në një lumë në veri të Indisë.


Më pas makina është penguar në një cep të lumit nga barishtet. Ndërkohë policia po heton mbi ngjarjen.

 Burimi: BBC 
A.C/Dosja.al

Shto Koment