Aktualitet

Grushta dhe karrige kokës në Jalë, sherr masiv në lokal, të rinjtë të zhveshur: Ju q… ropt, motrat… familjet (PAMJET EKSKLUZIVE)

VIDEO
Dosja.al ka siguruar videon e sherrit, ku në një nga beach-baret më të njohura të zonës, dhjetëra djem janë rrahur me grushta dhe karrige. Siç shihet edhe në pamje, përplasja fizike ka ndodhur në mes të ditës në një ambient të tejmbushur me pushuesë. Por kjo duket se nuk i ka shqetësuar djemtë.

VLORË– Një sherr masiv ka ndodhur dje pasdite në Jalë, para se të regjistroheshin të shtënat me armë zjarri.

Dosja.al ka siguruar videon e sherrit, ku në një nga beach-baret më të njohura të zonës, dhjetëra djem janë rrahur me grushta dhe karrige. Siç shihet edhe në pamje, përplasja fizike ka ndodhur në mes të ditës në një ambient të tejmbushur me pushuesë. Por kjo duket se nuk i ka shqetësuar djemtë.

“Të q… roptë, motrën, familjen…” dëgjohen të thonë pareshtur në video. Ditën, duket se kanë të preferuar mbrojtjen trup më trup, ndërsa në mbrëmje, siç mund të lexoni edhe këtu, të rinjtë nxjerrin “artilerinë” e rëndë.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

Për të dyja këto ngjarje, nuk ka asnjë reagim nga Policia e Shtetit. Ndiqni pamjet pa koment!

Dosja.al

Shto Koment