Sport

Video: Gol fantastik nga Endri Çekiçi, i jep një sinjal trajnerit Reja

E meriton një ftesë nga kombëtarja shqiptare e futbollit
Featured image of article: Video: Gol fantastik nga Endri Çekiçi, i jep një sinjal trajnerit Reja Endri Çekiçi

Endri Çekiçi vazhdon të shkëlqejë dhe e meriton një ftesë nga kombëtarja e Shqipërisë. Deri tani paraqitjet e tij me Olimpija Ljubana janë super..

Çekiçi është një ndër lojtarët më të mirë në Slloveni dhe e ka treguar dhe në takimin e sotëm kundër Aluminij në transfertë, pasi ka shënuar një eurogol për të zhbllokuar shifrat.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

Në minutën e 14-të, Çekiçi mori përsipër ekzekutimin e një goditje dënimi nga një kënd i prirët, por me mjeshtëri të lartë, gjeti trekëndëshin e portë, duke shënuar perlën e radhës.

M.P. / Dosja.al

Shto Koment