Sport

VIDEO: Gafë e rëndë nga Neuer, Bayern pëson një gol qesharak

Kapiteni i Bayernit nuk kontrolli mirë një top me këmbë duke dalë huq dhe i dha mundësinë skuadrës mike të realizojë një gol qesharak
Featured image of article: VIDEO: Gafë e rëndë nga Neuer, Bayern pëson një gol qesharak Gafa e Neuer-it

Para një jave i funksionoi, por sot jo.

Manuel Neuer sapo ka bërë një gafë të pafalshme në ndeshjen ndaj Paderbornit duke i falur barazimin miqve. Kapiteni i Bayernit nuk kontrolli mirë një top me këmbë duke dalë huq dhe i dha mundësinë skuadrës mike të realizojë një gol qesharak.

Srbeny nuk e kishte të vështirë të dërgonte topin në rrjetë për 1-1. Për më tepër, shihni këtë video.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

M.P. / Dosja.al

 

Shto Koment