Sport

VIDEO/Futbollistët shqiptarë “vrasin” karantinën me muzikë, reagimet dhe të qeshurat nuk kanë fund

Një video epike na vjen në rrjete sociale ku protagonist janë Granit Xhaka, Xherdan Shaqiri, Admir Mehmedi dhe Valon Berisha.
Featured image of article: VIDEO/Futbollistët shqiptarë “vrasin” karantinën me muzikë, reagimet dhe të qeshurat nuk kanë fund Granit Xhaka, Xherdan Shaqiri, Admir Mehmedi dhe Valon Berisha.

Ndërkohë që futbolli është ndalur dhe njerëzit janë futur në izolim për të shmangur sa më shumë përhapjen e koronavirusit, futbollistët po gjejnë mënyra nga më të ndryshme për të kaluar kohën.

Një video epike na vjen në rrjete sociale ku protagonist janë Granit Xhaka, Xherdan Shaqiri, Admir Mehmedi dhe Valon Berisha.

 

Të katër futbollistët me origjinë shqiptare shfaqen duke kënduar, por rezultati nuk duket i kënaqshëm, megjithatë kjo video gazmore ka ndryshuar pak monotoninë e të qëndruarit në shtëpi.

(e.ç./dosja.al)

Shto Koment