Sport

VIDEO: Fabregas shfaqet me gruan në TikTok, e tall gruaja e Messit

Pavarësisht ndjekësve të tij besnikë, të cilët i pëlqejnë të gjitha postimet e tij, ka nga ta që janë tallur me të
Featured image of article: VIDEO: Fabregas shfaqet me gruan në TikTok, e tall gruaja e Messit Cesc Fabregas

Cesc Fabregas dhe gruaja Daniella kanë dhuruar spektakël me një video të fundit në aplikacionin TikTok. Ky aplikacion është kryesisht për video të shkurtra gazmore, në të cilat kombinon kërcimin, lëvizjen e buzëve dhe të kënduarit.

Fabregas me siguri ka pritur që të gjithë ta përgëzonin për lëvizjet e tij, por nuk ka ndodhur krejt kështu. Pavarësisht ndjekësve të tij besnikë, të cilët i pëlqejnë të gjitha postimet e tij, ka nga ta që janë tallur me të.

Për shembull, Antonella Roccuzzo, e cila duket se ka qeshur me lot. Për ata që nuk e njohin, e kemi fjalën për gruan e yllit të Barcelonës, Leo Messi.

 

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al
@cescfabregas4Hips don’t lie habibty ❤️ ##houseoftiktok ##fyp ##quarantine

♬ Hips Dont Lie by Shakira – goalsounds

M.P. / Dosja.al

Shto Koment