Showbiz

VIDEO/ Ermal Mamaqi rrëfen disa momente të sikletshme nga jeta e tij…

Ndërkohë, Ermal Mamaqi ka rrëfyer një eksperiencë personale nga jeta e tij, momentin e sikletshëm me babain e tij kur ka shkruar për herë të parë të shtëpia e Amit, për ti kërkuar dorën, eksperiencën e tij si Dj ku ka martuar dy herë të njëjtin dhëndër dhe keqkuptimin e paketës së tij me vlerë 40 mijë euro.
Featured image of article: VIDEO/ Ermal Mamaqi rrëfen disa momente të sikletshme nga jeta e tij… Ermal Mamaqi

TIRANË- Ermal Mamaqi, ka qenë i ftuar në rubrikën “Fermë” në emisionin “E Diell”, ku bashkë me të kanë qenë dhe Ylli Baka, Fatma Haxhialiu, Irgen Çela, të cilët janë mbledhur së bashku në fshatin e Farkës.

Ndërkohë, Ermal Mamaqi ka rrëfyer një eksperiencë personale nga jeta e tij, momentin e sikletshëm me babain e tij kur ka shkruar për herë të parë të shtëpia e Amit, për ti kërkuar dorën. Gjithashtu, ai ka treguar dhe eksperiencën e tij si Dixhej ku ka martuar dy herë të njëjtin dhëndër dhe keqkuptimin e paketës së tij me vlerë 40 mijë euro.

Kur shkuam tek shtëpia e Amit, para se të futeshim i them babit përpiqu mos të bësh shumë humor se ishte takimi i dytë dhe sa erdhi momenti ku po rrinim dhe po bënim muhabet, ku Ami kishte marrë shamampanjën edhe sa po hapte shampanjën vetëm kur thotë mos e hap atë shampanjë, mos thashë unë mu prish fejesa dhe u tmerruan vjehrri me vjehrrën dhe unë që them unë nuk po shoh gotat. Kam martuar dy herë një dhëndër kur kam qenë Dj. Nuk është 40 mijë euro se e kanë keqkuptuar, ata që e kanë blerë e kanë kuptuar këtë gjë, është një gjë që nuk e kam nxjerrë unë, por e vërteta ishte se ne e shtymë por është një draft i paprezantuar që nuk e kam publikuar”, tha Ermali.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

Video e plotë:

(k.a/dosja.al)

Etiketa:

Shto Koment