ArgetimPolitike

Me VIDEO/ Episodi i gjashtë i serialit! Sulltani bën synet Uriah Fikun, Erdogan e ndjek live: Marshallah!

I gjithë episodi kalohet me batuta dhe dialoge mes Mamicës, Maçokut dhe Sulltanit.
Featured image of article: Me VIDEO/ Episodi i gjashtë i serialit! Sulltani bën synet Uriah Fikun, Erdogan e ndjek live: Marshallah! Seriali

TIRANË– Publikohet seria e radhës e serialit të animuar “Uriah Fik”. Në puntatën e sotme, kryebashkiaku i Tiranës, Erion Veliaj, që në serial ka nofkën Uriah Fiku, ka zbuluar planin e Sulltanit për ta bërë synet.

I gjithë episodi kalohet me batuta dhe dialoge mes Mamicës, Maçokut dhe Sulltanit. Evenimentin e transmetuan dhe mediat ndërkombëtare, madje e pa edhe vetë presidenti Recep Tajip Erdogan.

Ky i fundit e shoqëroi me urimin: Marshallah!

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

(k.m)/dosja.al

Një Koment në “Me VIDEO/ Episodi i gjashtë i serialit! Sulltani bën synet Uriah Fikun, Erdogan e ndjek live: Marshallah!

  1. Perderisa nuk i punon, me mire tja presin fare Fikut. Por duhet ti vene edhe nje tape te madhe te vrima se vetem ajo i punon

Shto Koment