Showbiz

(VIDEO EPIKE) Shqiptari ja thotë troç Cardi B kuptimin e turpshëm të emrit, reperja: Ju më thirrni k**

Cardi B ka mësuar kuptimin e turpshëm të emrit të saj në gjuhën shqipe dhe reagimi nuk duhet humbur.
Featured image of article: (VIDEO EPIKE) Shqiptari ja thotë troç Cardi B kuptimin e turpshëm të emrit, reperja: Ju më thirrni k** Menaxheri i VIP-ave, Drini Zetriqi dhe reperja, Cardi B.

Një video epike po qarkullon në rrjet lidhur me reperen e famshme Cardi B. Menaxheri i VIP-ave, Drini Zetriqi është takuar me reperen dhe i ka shpjeguar kuptimin e emrit të saj në gjuhën shqipe.

Përqafuar me Drin Zetriqin Cardi B ka dhuruar një përshëndetje speciale për të gjithë shqiptarët.

Por, ajo ka theksuar që e mori vesh edhe kuptimin e emrit të saj në gjuhën shqipe.

“Jam këtu me shqiptarin… Po prit. A nuk është kuptimi i emrit tim në shqip k*r’!”,- shprehet Cardi B në videon e publikuar që me siguri do të marri jehonë.

Video e postuar nga Drini Zetriqi në InstaStory:

(R.L/Dosja.al)

Shto Koment