Sport

VIDEO/“Edhe akullore edhe çokollatë”, futbollisti i Tiranës duket i uritur dhe reagon me filmin shqiptar, ja për çfarë bëhet fjalë

Në këtë rast, Osmani paralajmëron kundërshtarët se Tirana do të jetë e uritur dhe kërkon Kupën bashkë me kampionatin.
Featured image of article: VIDEO/“Edhe akullore edhe çokollatë”, futbollisti i Tiranës duket i uritur dhe reagon me filmin shqiptar, ja për çfarë bëhet fjalë Tefik Osmani-Futbollist i Tiranës

TIRANË– Tefik Osmani, lojtari i Tiranës është një nga personazhet më karizmatikë në futbollin shqiptar. Lojtari shpesh herë është pjesë e shakave të cilat ai nuk nguron ti shpërndajë në rrjete sociale. Këtë herë, futbollisti bardheblu ka gjetur një pjesë të filmit shqiptar “Dy herë mat”, ku në fragmentin e shkëputur tregohet se vajza e vogël dëshiron edhe akullore edhe çokollatë.

Në këtë rast, Osmani paralajmëron kundërshtarët se Tirana do të jetë e uritur dhe kërkon Kupën bashkë me kampionatin.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

E.Ç (Dosja.al)

 

Shto Koment