Aktualitet

VIDEO/ Ecte në vijat e bardha, makina pèrplas këmbësorin në Vlorë në mes të qytetit

Sipas informacioneve ngjarja ka ndodhur dy ditë më parë, te kryqëzimi “Rinia” në bulevardin “Ismail Qemali”, ndërsa nuk ka ende asnjë reagim nga Policia e Vlorës.
Featured image of article: VIDEO/ Ecte në vijat e bardha, makina pèrplas këmbësorin në Vlorë në mes të qytetit Pamje nga aksidenti

VLORË– Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në qytetin e Vlorës, ku një makinë ka përplasur këmbësorin, teksa ecte në vijat e bardha.

Pamjet janë publikuar sot nga Balkanweb dhe tregojnë momentin kur mjeti tip “Smart” përplas këmbësori, i cili ishte duke ecur tek vijat e bardha.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

Sipas informacioneve ngjarja ka ndodhur dy ditë më parë, te kryqëzimi “Rinia” në bulevardin “Ismail Qemali”, ndërsa nuk ka ende asnjë reagim nga Policia e Vlorës.

(A.B. Dosja.al)

Shto Koment