Rajoni

ME VIDEO: E rëndë! Publikohen pamjet kur dy policë në Kosovë dhunojnë të miturën, efektivja se lëshon nga duart: Ti mu lopë a?

 • Dhunuan një të mitur afër shkollës/ Nis hetimi për dy policët në Kosovë, pezullohen nga detyra
 • Në sherr ka ndërhyrë edhe shoqja e të miturës, e cila mundohet që ta shpëtojë të miturën por e ka të pamundur. Gjithashtu në video shihen edhe kalimtarë të rastit të cilët nuk reagojnë, ndërkaq efektivja vazhdimisht dëgjohet duke bërtitur vajzës “Ti mu lopë a?”.
  Featured image of article: ME VIDEO: E rëndë! Publikohen pamjet kur dy policë në Kosovë dhunojnë të miturën, efektivja se lëshon nga duart: Ti mu lopë a?

  KOSOVË-Një video tronditëse është publikuar ditën e sotme nga mediat në Kosovë. Një oficere policie në bashkëpunim me kolegun e saj janë xhiruar duke dhunuar në afërsi të një shkolle, një vajzë të mitur.

  Video e publikuar nga “Telegrafi”, tregon momentin kur vajza dhunohet nga efektivja, ndërsa polici tjetër e mban. Në sherr ka ndërhyrë edhe shoqja e të miturës, e cila mundohet që ta shpëtojë të miturën por e ka të pamundur. Gjithashtu në video shihen edhe kalimtarë të rastit të cilët nuk reagojnë, ndërkaq efektivja vazhdimisht dëgjohet duke bërtitur vajzës “Ti mu lopë a?”.

  Video e plotë:

  Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al
  E

  Ende, nuk dihen arsye pse janë ndaluar vajzat dhe përse janë dhunuar nga oficerët e policisë.

  (k.a/dosja.al)

  Shto Koment