Kuriozitete

VIDEO/ E çuditshme, nëna me dy fëmijët në Milano konsumojnë gjellë me kanabis

"Familja erdhi në spital me dhimbje barku dhe të vjella," thonë mjekët që morën përsipër rastin e familjes që konsumoi gjellën me kanabis.
Featured image of article: VIDEO/ E çuditshme, nëna me dy fëmijët në Milano konsumojnë gjellë me kanabis Foto ilustruese , Gjella me kanabis

ITALI– Një familje nga Miloano i Italisë kishin shkuar me dhimbje dhe të vjella në spital pasi ata kishin ngrënë një supë me përmbajtje kanabisi.

Në momentin e paër të eksaminimit që bëën mjekët në spitalin e San Paolos ën Itali, ata kuptuan se kanë konsumuar kanabis.

Ishte prekur e gjitëh familja, grua dhe dy fëmijët e saj, 4 dhe 6 vjeç, që të ishin nën efektin e kanabisit.

Por si ndodhi që kanabisi të përfundojë në gjell? Gruaja ka deklaruar se nuk kishet informacion dhe se ndihet e çuditur nga ky rast, ndërsa policia po kujdeset për shënsdetin e dy të miturve të cilët janë në gjendje të rëndë. Shiko videon këtu .

Burmi: Tgcom24.mediaset

A.C/Dosja.al

Shto Koment