Sport

VIDEO: Duartrokitje për Barcelonën, ky është goli i vitit!

Gol spektakolar nga katalanasit. Kjo është magji!
Featured image of article: VIDEO: Duartrokitje për Barcelonën, ky është goli i vitit!

Barcelona është me fat për sulmin që. Skuadra katalanase sapo zhbllokoi rezultatin në minutën e 76-të në sfidën ndaj Granadës.

Katalanasit bënë një aksion që të deh me cilësinë teknike të lojtarëve dhe me pasime të shpejta në zona të ngushta shkuan deri në portën kundërshtare.

Vidal u tregua fantastik duke bërë një pasim me finte, ndërsa Messi finalizoi dhe… 1-0 për Barcelonën!

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

M.P. / Dosja.al

Shto Koment