Showbiz

VIDEO/ “Dua të bëj seks të dhunshëm në dysheme”, Aleksi nuk ndalet pas reklamës së Rudinës, publikon skena të nxehta nga teatri: Do jesh një nënë e keqe….

Pas reklamës që i bëri vetë Rudina, duke e deklaruar beqar, Aleksi ka publikuar disa video në Instastory ku duken disa skena të nxehta të një shfaqjeje që është vënë në skenë një natë më parë në Teatrin Eksperimental. Bëhet fjalë për shfaqjen “Histori Antike” ku Ledion Zoi dhe Ilirda Bejleri shfaqen në një sexy-comedy.
Featured image of article: VIDEO/ “Dua të bëj seks të dhunshëm në dysheme”, Aleksi nuk ndalet pas reklamës së Rudinës, publikon skena të nxehta nga teatri: Do jesh një nënë e keqe…. Aleksander Varfaj dhe Rudina Dembacaj

TIRANË– Aleksandër Varfaj, ish-bashkëshorti i Rudina Dembacajt është bërë pjesë e mediave rozë pas ndarjes nga moderatorja. Së fundmi ai është bërë edhe mjaft aktiv në rrjetet sociale, ku poston foto dhe video nga përditshmëria e tij.

Pas reklamës që i bëri vetë Rudina, duke e deklaruar beqar, Aleksi ka publikuar disa video në Instastory ku duken disa skena të nxehta të një shfaqjeje që është vënë në skenë një natë më parë në Teatrin Eksperimental. Bëhet fjalë për shfaqjen “Histori Antike” ku Ledion Zoi dhe Ilirda Bejleri shfaqen në një sexy-comedy.

Në pamje shihet që dy aktorët shkëmbejnë dëshirat e tyre seksuale, dhe në një moment ëeshtë Ledioni ai që i thotë Bejlerit: Dua të bëj seks të dhunshmë me ty në dysheme, por ishte mbushur plot me patatina…

Më tej në bisedë e sipër, aktori i kthehet koleges dhe i thotë: Do jesh një nënë e keqe!

Këtu Bejleri revoltohet (brenda rolit gjithmonë) dhe dëgjohet të thotë: Si? Si guxon ta thuash këtë gjë, ku e di ti?

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

S’dimë të themi se çfarë mesazhi ka dashur të përcjellë mekaniku, ish-bashkëshorti i Dembacajt me këto video, por mesa duket pasioni për teatrin e kanë të përbashkët.

Aktorja Rudina Dembacaj ka qënë në qendër të lajmeve të rubrikërozë pas ndarjes me bashkëshortin e saj, Aleksandër Varfaj. Mediat kishin kohë që raportonin për një lidhje të saj me një politikan, i cili është Mark Frroku, ish-deputet i PS, me një të shkuar kriminale në Belgjikë.

Jo më larg se pak ditë më parë, aktorja inaguroi biznesin e saj të ri, një restorant, për të cilin siç tha edhe vetë, investimi është bërë nga “Marku”. Frroku u aludua si shkaku i ndarjes së aktores, mendim që e ndajnë edhe lexuesit e Dosja.al që kanë votuar në sondazh.

Sondazhi në Dosja.al

(f.m/dosja.al)

Shto Koment