Politike

“Do ma lëpish apo…”, deputeti Halit Valteri me akullore dhe dy salçiçe në gojë: S’do të të lus ty gjithë ditën, do e bësh apo jo?

Deputeti Halit Valteri shfaqet në dy video, në një me akullore dhe tek tjetra me dy salçiçe në gojë. Këto video të deputetit i kanë habitur të gjithë.

TIRANË- Deputeti Halit Valteri, i cili është edhe pjesë e partisë  Lëvizja Demokratike Shqiptare ka bërë disa video, që po bëjnë xhiron në rrjet. Në një video, të cilën e ka publikuar në rrjetet sociale Valteri shfaqet duke ngrënë akullore teksa është në një makinë.

Ai ka edhe një mesazh, të cilin e thotë në dialektin geg. “Ti leri llafet, ti biem shkurt. A do e lëpish apo jo? Nuk jam duke lutur b*** tënde gjithë ditën.”, shprehet Valteri, por nuk dihet se kujt i drejtohet.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

Por jo vetëm kaq, ai ka publikuar edhe një “perlë” tjetër, një video në aplikacionin “Tik Tok”. Deputeti habit sërish, pasi aty shfaqet me dy salçiçe në duar. Teksa kërcen, njëherë kafshon njërën dhe njëherë kafshon tjetrën.

Nuk dihet pse deputeti ka bërë këto veprime. Ndoshta për të tërhequr vëmendje?Gjithsesi ai është deputeti i Kuvendit të Shqipërisë dhe veprime të tilla lënë shumë për të dëshiruar.

 J.V/Dosja.al 

Etiketa:

Një Koment në ““Do ma lëpish apo…”, deputeti Halit Valteri me akullore dhe dy salçiçe në gojë: S’do të të lus ty gjithë ditën, do e bësh apo jo?

  1. Crsht ky kok kar mor aman

Shto Koment