Sport

VIDEO/ Dështon sistemi i lagies së fushës në “Air Albania”, uji bën qullë tifozët

Tifozët kanë mbushur shkallët e stadiumit, por një pjesë e tyre është laguar nga sistemi i vaditjes së tapetit të blertë.
Featured image of article: VIDEO/ Dështon sistemi i lagies së fushës në “Air Albania”, uji bën qullë tifozët Lagen tifozët

TIRANË- Atmosfera në “Air Albania Stadium”, në impiantin e ri në kryeqytet është fantastike. Tifozët kanë mbushur shkallët e stadiumit, por një pjesë e tyre është laguar nga sistemi i vaditjes së tapetit të blertë.

SiStemi nuk ka funksionuar si dhe në vend që lagte terrenin përpara ndeshjes, tubat janë kthyer nga tifozët duke i bërë qullë.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

(A.B. Dosja.al)

Një Koment në “VIDEO/ Dështon sistemi i lagies së fushës në “Air Albania”, uji bën qullë tifozët

  1. Punime dhe veper ‘alla shqiptare’. Nuk habitem…

Shto Koment