Sport

VIDEO/Dëmtimi horror i Coman në ndeshjen Bayern-Tottenham

Autori i golit për bavarezët ishte Coman në minutën e 14-të,pikërisht futbollisti francez u detyrua të braktiste fushën pas një dëmtimi.
Featured image of article: VIDEO/Dëmtimi horror i Coman në ndeshjen Bayern-Tottenham Coman pas dëmtimit

GJERMANI- Është duke u luajtur ndeshja mes Bayern Munich dhe Tottenham, ndeshje e vlefshme për javën e fundit të Grupit B.

Autori i golit për bavarezët ishte Coman në minutën e 14-të,pikërisht futbollisti francez u detyrua të braktiste fushën pas një dëmtimi.

Siç shihet dhe nga video Coman ishte duke kapur një top të gjatë, por në vijën anësore ai është penguar dhe ka dëmtuar këmbën.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

Fubtollisti pas dëmtimit ka lënë fushën e lojës, por nuk dihet ende gjendja e futbollistit.

(E.Ç. Dosja.al)

Shto Koment