Politike

Dëgjojeni vetë! Ramës nuk i besohet, bën të paditurin teksa pyet vartësit dhe Manastirliun: Ishim live?! ËËË, ishim live ne ë?!

VIDEO
Në videon e nxjerrë nga ERTV, Rama dëgjohet teksa iu thotë personaliteteve “gjigant… rri prit aty se ashtu është procedura”, e të tjera këshilla si këto.
Featured image of article: Dëgjojeni vetë! Ramës nuk i besohet, bën të paditurin teksa pyet vartësit dhe Manastirliun: Ishim live?! ËËË, ishim live ne ë?! Edi Rama dhe Alfred Moisiu

TIRANE- Një moment sa për të qeshur aq edhe për tu habitur vjen nga kanali zyrtar i kryeministrit, ERTV. Sot kur ERTV ishte në mbyllje të transmetimit për vaksinimin e personaliteteve kundër COVID19, kryeministri Edi Rama nisi një pyetje ndaj ministres Ogerta Manastirliu dhe vartësve të tij. “Ishim live ne tani? ëëë? Ishim live”-pyet Rama, duke lënë të kuptohet se sipas tij, ai nuk ishte në dijeni se aktiviteti po transmetohej në faqen e tij zyrtare në Facebook. Por çfarë përmbajti transmetimi?

Në videon e nxjerrë nga ERTV, Rama dëgjohet teksa iu thotë personaliteteve “gjigant… rri prit aty se ashtu është procedura”, e të tjera këshilla si këto.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

Ndiqni videon në min e 3:50

(f.g/dosja.al)

2 Komente në “Dëgjojeni vetë! Ramës nuk i besohet, bën të paditurin teksa pyet vartësit dhe Manastirliun: Ishim live?! ËËË, ishim live ne ë?!

  1. Miell i skaduar

  2. O mbetje synetlliku…o rrramaaaa o pandi kavajesss

Shto Koment