Sport

VIDEO/ “Dashnia mbi dashni”, “Tirona Fanatics” i kushton këngë klubit për 100 vjetorin e klubit: Si nona që na rriti ashtu, ashtu të dum dhe ty

“Tirona Fanatics” i kanë kushtuar tifozëve të gjithë dashurinë dhe krenarinë e madhe që ndjejnë për këto ngjyra
Featured image of article: VIDEO/ “Dashnia mbi dashni”, “Tirona Fanatics” i kushton këngë klubit për 100 vjetorin e klubit: Si nona që na rriti ashtu, ashtu të dum dhe ty Tifozët e Tiranës

TIRANË– Për Tiranën ky vit do të kujtohet gjatë. Bardheblutë u shpallën kampion për 100 vjetorin e klubit. Një dhuratë që entuziasmoi tifozët e Tiranës të cilët kanë bërë këngën e tyre për ekipin e zemrës.

“Tirona Fanatics” i kanë kushtuar tifozëve të gjithë dashurinë dhe krenarinë e madhe që ndjejnë për këto ngjyra. Asgjë nuk e ka ndalur hapin e tyre në mbështetje të klubit, madje as dhomat e errëta të rajoneve të policisë dhe këtë e tregojnë qartë në këngën e tyre.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

E.Ç (Dosja.al)

 

Shto Koment