Showbiz

(VIDEO) Daddy Yankee i mahnitur nga shqiptari me çifteli, bën të papriturën

Daddy Yankee ka pëlqyer shumë versionin e këngës së tij të performuar me çifteli dhe ka vendosur ta ndajë në profilin e tij.

Daddy Yankee, këngëtari i super hiteve është mahnitur kur ka dëgjuar një shqiptar që performon këngët e tij “Con Calma”, në versionin tradicional me çifteli.


Jurgen Pecnikaj ka menduar që këngën me miliarda klikime në YouTube, ta sjellë në versionin ‘alla shqiptar’. Me një çifteli në dorë nën tingujt e “Con Calma”, videoja ka marrë jehonë në rrjetë.

Por, ajo që nuk pritej ishte që Daddy Yankee ta pëlqente aq shumë këtë version, sa ta hidhte në profilin e tij, duke  e bërë një video virale në rrjet.

Postimi i Daddy Yankee në InstaStory.

(R.L/Dosja.al)

Shto Koment