Aktualitet

VIDEO/ ‘Çmenduri’ në Radhimë, qytetari futet në detin e trazuar për të marrë shezlongun që është ‘arratisur’ nga era

Siç shihet dhe nga pamjet ai po noton në një det të trazuar dhe kërkon që marrë shelzongun që ka përfunduar mes dallgëve nga era e fortë.
Featured image of article: VIDEO/ ‘Çmenduri’ në Radhimë, qytetari futet në detin e trazuar për të marrë shezlongun që është ‘arratisur’ nga era Foto nga vendi i ngjajres

VLORË- Shqipëria gjatë është përfshirë nga një mot i pazakontë këtë mëngjes. Ende pa zbardhur mirë, qytetarët janë zgjuar nga zhurma e erës dhe shiut, ku pjesa e jugut të vendit ishte më e goditura


Video që shihni, është fiksuar sot në Radhimë, ku një prej pronarëve të shezlongëve është duke rrezikuar jetën në detin e trazuar.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

Siç shihet dhe nga pamjet ai po noton në një det të trazuar dhe kërkon që marrë shelzongun që ka përfunduar mes dallgëve nga era e fortë.

(A.B. Dosja.al)

Shto Koment