Sport

VIDEO/ Çfarë aksioni! Kundësulm vrastar i Portugalisë dhe goli i Ronaldos

Gjermania do të luajë shansin e fundit për të shpresuar në një kalim të grupit të ferrit.
Featured image of article: VIDEO/ Çfarë aksioni! Kundësulm vrastar i Portugalisë dhe goli i Ronaldos

GJERMANI– Aktualisht është duke u zhvilluar takimi mes Gjermanisë dhe Portugalisë, takim i vlefshëm për Grupin F.Pritet një sfidë e luftuar nga të dyja ekipet, që do të kërkojnë me çdo kusht të marrin maksimumin nga ndeshja e sotme. Gjermania do të luajë shansin e fundit për të shpresuar në një kalim të grupit të ferrit.

MINUTA 16′ Aksion model i Portugalisë, shënon Cristiano Ronaldo.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

MINUTA 5′ Gjermania shënon me anë të Goosens, por Gnabry ishte në pozicion jashtë loje.Sulmuesi mori pjesë në aksion.

E.Ç (Dosja.al)

Etiketa:

Shto Koment