Politike

Bledi Çuçi përplaset me simpatizantët e PD në Memaliaj, ministri bashkë me ish-shefin e pezulluar të policisë

VIDEO
Ish-shefi në fjalë është Aranit Arapi dhe ai ka qenë shkaku pse janë “irrituar” simpatizantët e PD.
Featured image of article: Bledi Çuçi përplaset me simpatizantët e PD në Memaliaj, ministri bashkë me ish-shefin e pezulluar të policisë Pamje nga përplasjet në Memaliaj

TEPELENE- Një tjetër incident është shënuar në Memaliaj, atje ku ministri i Brendshëm Bledi Çuçi, i shoqëruar nga një ish-shef policie i pezulluar nga detyra është përplasur me mbështetësit e Partisë Demokratike. Burime për Dosja.al bëjnë me dije se shefi në fjalë është Aranit Arapi dhe ai ka qenë shkaku pse janë “irrituar” simpatizantët e PD.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

Lajmi kryesor: Procesi i votimit has probleme! Dështon identifikimi biometrik në mbi 100 qendra votimi në të gjithë Shqipërinë, mungojnë komisionerët!

(F.g/dosja.al)

Shto Koment