Sport

VIDEO: Bilardisti shqiptar bën urimin ideal për Shën Valentinin

Ai jo më kot është ndër më të mirët në botë në këtë sport
Featured image of article: VIDEO: Bilardisti shqiptar bën urimin ideal për Shën Valentinin Momenti i formimit te zemres ne bilardo

Sot është dita e të dashuruarve dhe personalitete të ndryshme kanë vendosur të urojnë me gjetje sa më unike 14 shkurtin. Sporti nuk mbetet pas, sepse ka plot mënyra për të shprehur një urim special.

Bilardisti Eklent Kaçi na ka befasuar sot, pasi ka publikuar një video në llogarinë e tij në Instagram, ku tregon se si mund të formosh një zemër me gurët e bilardos. Ai jo më kot është ndër më të mirët në botë në këtë sport.

 

View this post on Instagram

 

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

Happy Valentines Day 🥂 ❤️

A post shared by 𝐄𝐤𝐥𝐞𝐧𝐭 𝐊𝐚ç𝐢 (@eklent.kaci) on

M.P. / Dosja.al

Shto Koment