PolitikeVirale

Berisha filmohet i vetmuar dhe i përhumbur tek Gjiri i Lalëzit… rrjeti nuk ndalet: Kërkojmë gjyshin, na ka humbur

Një video e shpërndarë në disa media, ku ish-kryeministri shihet i përhumbur ka ndezur komentet.

LEZHË– Ish-kryeministri Sali Berisha është një nga figurat më të rëndësishme të politikës shqiptare, edhe pse nuk mban më asnjë post publik. Kështu edhe sot, Berisha ia ka dalë të jetë një nga temat kryesore në rrjet. Një video e shpërndarë në disa media, ku ish-kryeministri shihet i përhumbur ka ndezur komentet.

VIDEOJA E SHPËRNDARË NË MEDIA:

Kaq ka mjaftuar që edhe faqet e memeve të furnizohen me material. Brryli Broadëay, faqe e njhur për sarkazmën dhe talljet me politikën shkruan me ironi se “kërkojmë gjyshin”, referuar përhumbjes së Berishës.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

POSTIMI I BRRYLIT: 

(F.g/dosja.al)

Një Koment në “Berisha filmohet i vetmuar dhe i përhumbur tek Gjiri i Lalëzit… rrjeti nuk ndalet: Kërkojmë gjyshin, na ka humbur

  1. I rrufshi hallatet Dr

Shto Koment