AktualitetRajoni

Bashkia e Tiranës mbulohet nga flamuri i Kosovës, Veliaj: Ja kshu bohet! Dashni nga Tirana

VIDEO
Ishte kryebashkiaku Erjon Veliaj ai i cili ndau në Twitter videon e vendosjes së flamurit në faqen e Bashkisë.
Featured image of article: Bashkia e Tiranës mbulohet nga flamuri i Kosovës, Veliaj: Ja kshu bohet! Dashni nga Tirana Bashkia Tirane

TIRANË– Bashkia Tiranë është mbuluar e gjitha me flamurin e Kosovës. Ky veprim u bë në nder të përvjetorit të 13-të të Kosovës.

Ishte kryebashkiaku Erjon Veliaj ai i cili ndau në Twitter videon e vendosjes së flamurit në faqen e Bashkisë.

‘Ja kshu bohet! Dashni nga Tirana. Kosova 13‘- shkruan Veliaj përkrah videos.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

Kosova feston 13-vjetorin e pavarësisë! NewBorn ndryshon pamje, ngrihet flamuri shtetëror. Urimet e Ramës, Bashës dhe Kryemadhit, aktivitetet e parashikuara gjatë ditës (AXHENDA)

(A.B)/Dosja.al

Shto Koment