Sport

VIDEO/ “As kampionat, as Kupë, të paktën kemi stadiumin”! Batuta mes Dukës dhe Gjicit: Pse u eleminove ti?

Kreu i verilindorëve ka treguar sesi Kukësit i ka ikur nga duart kampionati dhe Kupa, por ngushëllohet me stadiumin që po ndërtohet
Featured image of article: VIDEO/ “As kampionat, as Kupë, të paktën kemi stadiumin”! Batuta mes Dukës dhe Gjicit: Pse u eleminove ti? Armand Duka dhe Safet Gjici

KUKËS-Armando Duka ka inspektuar punimet në stadiumin e ri të Kukësit, në shoqërinë e Safet Gjicit. Kreu i FSHF-së ka shkuar për herë të dytë në këtë arenë, që ka edhe mbështetjen në investim nga ana e Federatës. Përpara vëzhgimit të punimeve ka pasur edhe batuta mes Dukës dhe Gjicit.

 

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

Kreu i verilindorëve ka treguar sesi Kukësit i ka ikur nga duart kampionati dhe Kupa, por ngushëllohet me stadiumin që po ndërtohet. “Pse u eliminove ti?”, ishte pyetja e shtruar nga ana e Armand Dukës që ka shkaktuar edhe të qeshura tek të pranishmit.

E.Ç (Dosja.al)

Shto Koment