Showbiz

Armina Mevlani na la pa fjalë! Brenda apartamentit luksoz, tregon super garderobën sezonale dhe veshjet e shtrenjta

VIDEO
Armina Mevlani ka ndarë një video nga garderoba e saj, dhe na tregoi markat që mban në dollapin e veshjeve.
Featured image of article: Armina Mevlani na la pa fjalë! Brenda apartamentit luksoz, tregon super garderobën sezonale dhe veshjet e shtrenjta Bloggerja, Armina Mevlani.

TIRANË– Në këto ditë karantine, Armina Mevlani ka vendosur të tregojë pak nga super garderoba e saj. Nga apartamenti luksoz dhe dhoma e gjumit, Armina Mevlani nuk nguron që në këto ditë të zymta të na tregojë luksin e saj.

Bloggerja, në videon e saj ku shfaq pamje nga garderoba e madhe, shprehet se kjo është garderoba sezonale. Me siguri ka dhe një tjetër ku mban veshjet e stinëve.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

Më pas Armina ka treguar dhe markat e shtrenjta që mban në dollapin e saj të veshjeve, ku nuk mungojnë dhe rrobat me etiketë. Mevlani ka vendosur që të veshë disa prej tyre, për të sjellë disa ide për ndjekëset e apasionuara pas modës.

R.L/Dosja.al

Shto Koment