Kulture

VIDEO/ Andi Bejtja ‘ankohet’ për panairin: S’kam shpresë që do më shitet libri, më kanë vendosur mes shalëve më të bukura të viteve 90’ në Tiranë

Në një reagim në Facebook, gazetari ka publikuar një video ku libri i tij është futur mes librit të Laura Vorpsit dhe Angela Martinit.
Featured image of article: VIDEO/ Andi Bejtja ‘ankohet’ për panairin: S’kam shpresë që do më shitet libri, më kanë vendosur mes shalëve më të bukura të viteve 90’ në Tiranë Libri i Andi Bejtjes

TIRANË- Gazetari i njohur Andi Bejtja këtë vit në panairin e librit që ngre siparin nesër vjen me një libër me poezi. “AtdheDashuria”, kështu e ka titulluar Bejtja librin e tij me 50 poezi, ku në panair do të jetë në stendën e botimeve Dudaj.

Në një reagim në Facebook, gazetari ka publikuar një video ku libri i tij është futur mes librit të Ornela Vorpsit dhe Angela Martinit.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

“SI MUND TE KESH SHPRESE TE SHESESH NDONJE LIBER NE PANAIR; KUR TE FUSIN MES KEMBEVE ME TE BUKURA NE TIRANEN E VITEVE 90 DHE NJE TOP MODELEJE NDERKOMBETARE…”, shkruan Andi Bejtja.

(A.B. Dosja.al)

Shto Koment