Aktualitet

Video/ Aksident në Xibrakë, përmbyset kamioni

Nuk janë bërë të ditura akoma shkaqet e aksidentit dhe nëse ka apo jo të lënduar.
Featured image of article: Video/ Aksident në Xibrakë, përmbyset kamioni Pamje nga vendi i ngjarjes

ELBASAN-Një aksident ka ndodhur pasditen e sotme në aksin rrugor Tiranë-Elbasan në afërsi të fshatit Xibrakë. Pamje të siguruara nga dosja.al tregojnë që një kamion është i kthyer përmbys pas përplasjes.

Nuk janë bërë të ditura akoma shkaqet e aksidentit dhe nëse ka apo jo të lënduar.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

Policia ndodhet në vendin e ngjarjes duke punuar për zbardhjen e rrethanave dhe shkaqeve të aksidentit.

(e.k/dosja.al)

Shto Koment