Aktualitet

VIDEO/ Aksident në Tiranë-Durrës, disa makina përfundojnë njëra mbi tjetrën. Kaos në qarkullim

Nga informacionet paraprake raportohet se nuk ka të lënduar. Si pasojë e këtij aksidentit është bllokuar qarkullimi dhe janë shkaktuar radhë të gjata automjetesh.

TIRANË- Një aksident i shumëfishtë është shënuar sot paradite në autostradën Tiranë-Durrës. Sipas një video të siguruar nga Dosja.al, shihet se disa makina që janë përplasur me njëra-tjetrën

Nga informacionet paraprake raportohet se nuk ka të lënduar. Si pasojë e këtij aksidentit është bllokuar qarkullimi dhe janë shkaktuar radhë të gjata automjetesh.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

Forcat policore kanë mbërritur në vendngjarje për të kryer zbardhjen e plotë të rrethanave dhe të shkaqeve të aksidentit.

(A.B. Dosja.al)

Shto Koment